فعالیت اونیکس مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون جرائم رایانه‌ای و قانون تجارت الکترونیکی می باشد.
فعالیت کاربران از وب‌سایت و اپلیکیشن اونیکس، مشروط به رعایت قوانین زیر بوده و شما با ورود به وب‌سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى، تمامی قوانین را پذیرفته اید .
توجه داشته باشید در صورت عدم موافقت با آن، لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.
ورود تمام کاربران به وب‌سایت اونیکس به منظور استفاده از خدمات ارائه شده توسط اونیکس، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین است.

پلتفرم ارز دیجیتال اونیکس

پلتفرم اونیکس مفتخر به ارائه ی خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال و خدمات ووچری می باشد . معاملات ارز دیجیتال به این صورت انجام می پذیرد که فروشندگان آگهی خود را درج میکنند و خریداران آگهی را انتخاب می کنند و خریداران نیز ارز مورد نیاز خود را آگهی می کنند و فروشندگان آن ارز آگهی را انتخاب می نمایند،بعد از آن در روند خرید یا فروش قرار می گیرند و فروشنده پس از پرداخت هزینه از طرف خریدار به حساب اونیکس اقدام به ارسال ارز دیجیتال مورد نظر می کند و بعد از دریافت ارز از طرف خریدار هزینه به حساب فروشنده از حساب اونیکس ارسال می شود.

خدمات ووچر اونیکس

خدمات ووچر فقط از طریق مدیریت سایت امکان پذیر است . نحوه خرید از اونیکس به این صورت است خریدار به قسمت ووچر مراجعه کرده وبعد قسمت خرید را انتخاب کرده و مقدار ووچر مورد نیاز خود را وارد کرده و کد از طریق پیامک به کاربر ارسال می شود .نحوه فروش ووچر به این صورت است که کاربر کد ووچر خود را از طریق پروفایل خود در قسمت فروش به ما وارد می کند بعد از تایید و ولید بود کد تسویه به صورت حواله انجام می پذیرد.

ثبت نام

برای استفاده از خدمات اونیکس نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید و اطلاعات وارد شده برای ثبت نام باید مطابق با اطلاعات شخصی کاربران باشد و همچنین تمامی تراکنش های در اونیکس باید مطابق با حساب های بانکی خود کاربر باشد در غیر این صورت عملیات منقضی می شود.کلیه در خواست ثبت نام توسط کاربران سایت www.onyx-ex.com بدین معنا می باشد که شخص ثبت نام کننده متعهد می شود که از خدمات سایت www.onyx-ex.com برای انجام هیچگونه فعالیت غیر قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص سایت های قمار و شرط بندی و از این دست وب سایت ها و یا خلاف شرع ویا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند و در صورت عدم رعایت این موارد کلیه ی مسولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی صرفا با خود شخص کاربر می باشد ( خدمات فقط به افراد بالای 18 سال می باشد)

احراز هویت

اونیکس برای ایجاد فضایی ایمن در معاملات اقدام به احراز هویت کاربران خود با درخواست مدارک هویتی از سوی فروشندگان و خریداران می کند، مدارک لازم برای تایید هویت شامل آدرس سکونت , شماره تماس محل سکونت , کارت ملی , کارت بانکی و عکس سلفی با کارت ملی می باشد و تمام این مدارک نزد اونیکس محفوظ خواهد ماند بدیهی است که عدم مطابقت اطلاعات احراز هویت با هویت واقعی کاربر صرفا بر عهده ی شخص ثبت نام کننده خواهد بود .

خرید در اونیکس

با ثبت درخواست خرید, شما در جایگاه خریدار قرار گرفته که بعد از تایید فروشنده مبلغ مشخص شده در معامله از طریق شما به اونیکس پرداخت می شود و آدرس کیف پول دریافت کننده ارز دیجیتال برای فروشتده ارسال می شود که پس از انتقال ارز دیجیتال مورد نظر از سوی فروشنده و دریافت کامل آن در کیف پول مشخص شده مبلغ واریزی از طرف خریدار برای فروشنده از طرف اونیکس واریز می شود

فروش در اونیکس

با ثبت درخواست فروش , شما در جایگاه فروشنده قرار گرفته که پس از تایید، مبلغ مشخص شده در معامله از طریق خریدار به حساب اونیکس واریز می شود و آدرس کیف پول دریافت کننده برای شما ارسال میگردد که پس از انتقال ارز دیجیتال مورد نظر از سوی شما و دریافت کامل آن در کیف پول مشخص شده مبلغ واریز شده از طرف خریدار برای فروشنده واریز می شود .

بخش قوانین معاملات ارز دیجیتال

 • بعد از ارسال کامل ارز دیجیتال از طرف فروشنده به کیف پول مشخص شده از سوی خریدار فروشنده بایستی آدرس صفحه TXID(transaction) برای اونیکس ارسال نماید .
 • پشتیبانی اونیکس با بررسی کامل اطلاعات وارد شده در صفحه معامله که در آن موارد کاملی مانند: کیف پول(wallet)، کد انتقال TXID(transaction) (code)، حجم(volume)، اطلاعات و پیام های ارسال شده بین خریدار و فروشنده ثبت شده را مورد بررسی و بازبینی قرار خواهد داد و کاملا وضعیت انتقال مشخص خواهد شد و در مواردی پشتیبانی اونیکس میتواند اطلاعاتی از دو طرف معامله برای بررسی بیشتر درخواست نمایید که در این صورت فروشنده و خریدار موظف به ارسال اطلاعات درخواستی هستند.
 • بعد از برسی کامل پشتیبانی اونیکس و مشخص شدن وضعیت معامله اگر انتقال ارزدیجیتال به صورت کامل از طریق فروشنده به کیف پول مشخص شده انجام شده باشد مبلغ واریزی از خریدار به حساب فروشنده واریز خواد شد.
 • اگرانتقال ارزدیجیتال در مدت زمان مشخص شده کاملا کانفرم نشده باشد و در حالت pending باشد تا زمان کامل شدن انتقال وضعیت معامله باز خواهد ماند و تا مشخص شدن کامل وضعیت مبلغ نزد اونیکس باقی می ماند.
 • اگر انتقال به کیف پول مشخص شده انجام نشده باشد مبلغ واریز شده از طرف خریدار به حساب خود خریدار بازگشت داده می شود.
 • در صورت اشتباه وارد شدن آدرس کیف پول خریدار , در صورت انتقال ارز به آن حساب مسئولیت آن بر عهده ی خود خریدار می باشد .
 • کارمزد جا به جایی بر عهده خریدار بوده و هزینه از شبکه از ارز انتقال داده شده کسر می شود.

بخش قوانین خرید و فروش ووچر

 • 1- سایت اونیکس هیچ مسئولیتی نسبت به نحوه استفاده کاربران از ووچرها ندارد و کلیه ی مسولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی صرفا با خود شخص کاربر می باشد و سایت www.onyx-ex.com فقط و فقط یک ارائه دهنده ی خدمات ووچرها است .
 • 2- در صورت ارسال کد اینولید (invalid) به سایت جهت فروش آن , اونیکس آن را تایید نخواهد کرد و معامله بین اونیکس و فرد فروشنده منقضی می شود .
 • 3- کدهای خریداری شده از اونیکس فقط یکبار صادر می شود و در صورت استفاده شدن هیچ مسئولیتی نسبت به آن کد ندارد .
 • 4- حداکثر خرید از سایت در روز 500 دلار می باشد.
 • 5- پرداختی ها فقط باید از طریق کارت بانکی بارگذاری شده در اونیکس باشد در غیر این صورت تمام عواقب قانونی آن خرید های انجام شده از کارت غیر بر عهده شخص کاربر می باشد .

ارتباط بین کاربران

تمامی ارتباطات بین کاربران میبایست از طریق پلتفرم اونیکس باشد و ارسال شماره تماس و سایر راههای ارتباطی در اونیکس مجاز نمی باشد . معاملات خارج از پلتفرم اونیکس به هیچ عنوان قابل پشتیبانی از طریق اونیکس نبوده و مسئولیت آن با معامله کنندگان خواهد بود.

راه های ارتباطی با ما

تنها ای دی رسمی تلگرام ما @onyx_adm
تنها ادرس رسمی کانال ما @onyxex
تنها ادرس رسمی سایت ماwww.onyx-ex.com
تلفن تماس:‌ 02634408019 - 02634403872
به غیر از موارد فوق ذکر آدرس های و نام های دیگر مورد تایید اونیکس اکسچنج نمی باشد و همه جعلی هستند.
مسئولیت هر گرونه اتفاق و یا سواستفاده برعهده شخص مورد نظر می باشد.

آگاهی کامل از معاملات

انجام معاملات بر روی پلتفرم اونیکس به منزله آگاهی کامل از قیمت ها و پذیرش ریسک سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزپایه می باشد. انجام تمامی معاملات بر روی پلتفرم اونیکس و خرید و فروش ارزهای رمزپایه و ارزهای الکترونیکی به منزله استفاده در فعالیت های قانونی تلقی شده و مسئولیت آن با معامله کنندگان می باشد.

واریز وجه فروشنده

تمامی پرداخت ها از طریق سیستم پایا انجام خواهد شد و طبق مصوبه بانک مرکزی کلیه تراکنش‌های پایا در روزهای غیرتعطیل، دو مرتبه و در ساعت‌های ۳:۴۵ بامداد و ۱۵:۴۵ عصر انجام می‌پذیرند. صدور حواله پایا در روزهای تعطیل امکانپذیر نبوده و درخواست های برداشت وجه در اولین روز بعد تعطیلی واریز خواهند شد.

هزینه ها و کارمزد

کارمزد دریافتی اونیکس از معاملات پرفکت مانی 1 درصد و سایر ارزها 2 درصد از هر معامله از فروشنده و خریدار می باشد