فروش بزرگترین فروشگاه اینترنتی ژاپن با ارز دیجیتال

تاریخ 1397/11/16

 

علاقمندان به تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال منتظر این هستند که روزی قادر به خرید قهوه ، نان، خمیر دندان و سایر ملزومات روزمره خود با استفاده از ارزهای دیجیتال باشند . علاوه بر این، سرمایه گذاران منتظر آماده سازی سیستم های پرداخت آنلاین شرکت هایی مانند آمازون یکی ازگزینه های پرداخت از طریق بیت کوین باشد. آمازون، بزرگترین بازار آنلاین در جهان است، رویای بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است که امازون بیت کوین قبول کند اما هنوز به آنجا نرسیده ایم. با این حال، Rakuten، یک غول بازار آنلاین در ژاپن، پرداخت‌ کردن از طریق ارز دیجیتال راه اندازی می خواهد کند، که باعث خوشحالی خریداران در این سایت شد.

فرآیند بازسازی این شرکت شامل بخش‌های مختلف تجاری آن خواهد بود و شرکت‌های تابعه در چهار بخش عملیات اصلی فعالیت قرار می‌گیرند: Fintech، ارتباطات، خدمات اینترنت و پرداخت . هر کسب و کار دارای توابع و سیستم مدیریت خود است. Rakuten در یک توافق رسمی مسئولیت همه شارژ حساب ها و تمام تراکنش‌ها را به عهده خواهد داشت. شرکت تابعه Everybody’s Bitcoin انتظار می‌رود در پایان سال ۲۰۱۹ خرید از سایت را تعطیل کتد و انتظار می رود که پس از روند بازسازی دوباره فروش را از سر بگیرد.

امروزه Rakuten یکی از بزرگ‌ترین بازارهای آنلاین جهان است و اضافه کردن cryptocurrencies به ارتقا کلی پذیرش ارزهای در سراسر جهان کمک خواهد کرد. این شرکت از پرداخت ها از طریق ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و تعدادی از اظهارات خود نشان دهنده حمایت از شرکت Everybody’s Bitcoin را نشان می دهد